دیزاین اتاق کودک

Discussion in 'Announcements' started by mmddbt, Jun 2, 2019.

 1. mmddbt

  mmddbt New Member

  کاغذ دیواری اتاق کودکباید بتواند احساس آرامش و لطافت را در کودک دلبندتان بوجود آورد . بنابراین باید طرحپوستردیواریرا متناسب با دکوراسیون اتاق کودک با رنگ های نشاط بخش و مورد علاقه ی فرزندتان انتخاب نمایید . مثلاکاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک،پوستر دیواری دخترانهو یاکاغذ دیواری اتاق کودک پسرانه .


  بیشتر کودکان تمایل دارند که طرحکاغذ دیواری اتاق کودکدر برگیرنده ی شخصیت ها و قهرمان های کارتونی مورد علاقه آنها باشد که بسته به جنسیت فرزندتان می تواند این شخصیت ها متفاوت باشد . به عنوان مثال قهرمان هایی مثل بت من ، مرد عنکبوتی و یا شخصیت هایی مثل سوباسا، مک کوئین و ... می تواند طرح های بسیار جذاب و جالبی برایپوستر دیواری پسرانه شما باشند و به همین ترتیب شخصیت هایی مثل سیندرلا، پری دریایی، فروزن و ... می تواند به عنوان شخصیت های مورد پسند در پوستر دیواری دخترانه مورد استفاده قرار گیرند. در قسمت زیر شما می توانید جدیدترین و پرفروش ترین طرح هایکاغذ دیواری اتاق کودک را مشاهده و انتخاب نموده وخرید اینترنتی کاغذ دیواری اتاق کودکعزیزتان را انجام دهید .


  شرکت دکورپرینتاین امکان را برای شما فراهم می آورد که عکس کودک دلبندتان را به عنوانپوستر عکس کودکبتوانید به عنوانپوستر دیواری چاپ و و در اتاق کودکتان و یا محیط مورد نظرتان نصب نمایید . منبع : کاغذ دیواری اتاق کودک
   

Share This Page